Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liviana Conti - Панталони

Дизајнер: Liviana Conti
SKU: L4SM47_GRF-2
состав:100% Лен
17.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 44, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 44, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
banner