Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liviana Conti - Модни додатоци

Дизајнер: Liviana Conti
SKU: A4SJ50_Y69-0
состав:50% Вискоза 48% Лен 2% Рафија
8.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМодни додатоци
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМодни додатоци
banner