Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liviana Conti - Маици

Дизајнер: Liviana Conti
SKU: L4SK02_B03-0
состав:68% Памук 28% Полиамид 4% Еластин
12.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 42, 44, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 42, 44, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМаици
banner