Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Јакни

Дизајнер: Liu Jo
SKU: UA4243T4437_N9211
состав:63%памук 37% lyocell
22.390 ден
15.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, S, XS, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, S, XS, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаЈакни
banner