Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Јакни

Дизајнер: Liu Jo
SKU: MA4289T4433_X0542
состав:60%полиамид 40%полиестер
18.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, M, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, M, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаЈакни
banner