Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Јакни

Дизајнер: Liu Jo
SKU: MF3082T4399_Q9546
состав:68% Акрил 15% Волна 6% Полиамид 6% Полиестер 4% Вискоза 1% Полиакрил
25.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 40, 46, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 40, 46, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЈакни
banner