Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Јакни

Дизајнер: Liu Jo
SKU: MF3061T3130_X0533
состав:100%Полиамид
33.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 42, 46, 44, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 42, 46, 44, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЈакни
banner