Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Палта

Дизајнер: Liu Jo
SKU: WF3177MA96C_Q9624
состав:96% Вискоза 2% Полиамид/Најлон 2%
17.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, M, XS, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, M, XS, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПалта
banner