Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Јакни

Дизајнер: Liu Jo
SKU: UA3095D4789_78464
состав:98% памук 2% еластин
15.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 42, 44, 46, 40, контакт: 075 341 689
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, 46, 44, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 42, 44, 46, 40, контакт: 075 341 689
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, 46, 44, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЈакни
banner