Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Чизми

Дизајнер: Liu Jo
SKU: SF3043P0102_22222
состав: 100% Кожа
18.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 37, 40, 36, контакт: 075 363 261
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 36, 37, 38, 39, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЧизми
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 37, 40, 36, контакт: 075 363 261
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 36, 37, 38, 39, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЧизми
banner