Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Чанти

Дизајнер: Liu Jo
SKU: AA4010T9328_64018
состав:55%памук45%полиестер100%полиуретан
11.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: T.U., контакт: 075 363 261
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: T.U., контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
КатегоријаЧанти
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: T.U., контакт: 075 363 261
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: T.U., контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаЧанти
banner