Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Ранци

Дизајнер: Liu Jo
SKU: AF3122E0426_74027
состав:100% Полиуретан
11.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: T.U., контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаРанци
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: T.U., контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаРанци
banner