Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Хеланки

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA4092J7912_S9149
состав:80%најлон20%еластин
7.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, S, XS, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
КатегоријаХеланки
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, S, XS, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаХеланки
banner