Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Фустани

Дизајнер: Liu Jo
SKU: UA4106D4611_78193
состав:88% памук 8% полиестер 4% еластин
16.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 26, 27, 28, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 26, 27, 28, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаФустани
banner