Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Фустани

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA4104MS015_C3369
состав:65%вискоза18%најлон17%полиестер--80%вискоза20%најлон
14.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, XS, S, L, контакт: 075 363 261
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, L, XS, M, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: M, XS, S, L, контакт: 075 363 261
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, L, XS, M, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаФустани
banner