Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Фустани

Дизајнер: Liu Jo
SKU: MA4070MA23A_81027
состав:100%памук
15.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XL, L, M, XS, S, контакт: 075 363 261
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: XS, S, M, L, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XL, L, M, XS, S, контакт: 075 363 261
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: XS, S, M, L, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаФустани
banner