Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Фустани

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA4130J4645_R9323
состав:78%полиестер 10%памук 10%вискоза 1%еластин 1%полиамид
11.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, XS, L, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, XS, L, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаФустани
banner