Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Кошули

Дизајнер: Liu Jo
SKU: MF3376T3686_Q9841
состав: 98% Полиестер 2%Полиамид
13.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 42, 40, 44, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКошули
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 42, 40, 44, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКошули
banner