Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Фустани

Дизајнер: Liu Jo
SKU: CF3224J1923_4063
состав:65% Вискоза 15%Полиестер 15% Полиамид 5%Еластин
20.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 42, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 42, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФустани
banner