Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Фустани

Дизајнер: Liu Jo
SKU: WA3112TS456_90516
состав:100% Памук
16.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 44, 46, контакт: 075 341 689
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 44, 40, 42, 46, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 44, 46, контакт: 075 341 689
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 44, 40, 42, 46, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаФустани
banner