Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Фустани

Дизајнер: Liu Jo
SKU: CA3281J1894_A4147
состав:65% вискоза 15% полиамид 15% полиестер 5% еластин
23.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 42, 44, 46, контакт: 075 246 329
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 42, 44, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 42, 44, 46, контакт: 075 246 329
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 42, 44, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаФустани
banner