Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Фармерки

Дизајнер: Liu Jo
SKU: UXX042D4811_78482
состав:84%памук14%полиестер2%еластин
7.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 32, 31, 29, 26, 27, 30, контакт: 075 363 261
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 33, 28, 26, 27, 29, 31, 30, 32, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 32, 31, 29, 26, 27, 30, контакт: 075 363 261
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 33, 28, 26, 27, 29, 31, 30, 32, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаФармерки
banner