Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Фармерки

Дизајнер: Liu Jo
SKU: UA4203DS030_78722
состав:100%памук
11.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 30, 27, 29, 31, 26, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 30, 27, 29, 31, 26, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаФармерки
banner