Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Фармерки

Дизајнер: Liu Jo
SKU: UXX037D4811_88256
состав:84Памук14%Полиестер2%Еластин
7.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 30, 32, 28, 26, 29, 31, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 30, 32, 28, 26, 29, 31, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаФармерки
banner