Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Тренерки - Долен дел

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA4059T3784_10604
состав:94%Полиестер6%Еластин
10.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XL, S, M, L, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
КатегоријаТренерки - Долен дел
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XL, S, M, L, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаТренерки - Долен дел
banner