Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Тренерки - Горен дел

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA4017J4623_22222
состав:95%Полиестер5%Еластин
14.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, L, XS, контакт: 075 341 689
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XS, S, L, M, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
КатегоријаТренерки - Горен дел
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, L, XS, контакт: 075 341 689
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: XS, S, L, M, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаТренерки - Горен дел
banner