Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Сандали

Дизајнер: Liu Jo
SKU: SA3117TX177_51315
состав:лице:текстил/кожа Ѓон:гума
11.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 37, 39, 38, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаСандали
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 37, 39, 38, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаСандали
banner