Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Ремени

Дизајнер: Liu Jo
SKU: AA4106E0003_529
состав:100% Полиретан-еластомер
5.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, L, M, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
КатегоријаРемени
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, L, M, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаРемени
banner