Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Плетенини и џемпери

Дизајнер: Liu Jo
SKU: MA4222MA23A_10701
состав:100%памук
11.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, M, XS, L, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
КатегоријаПлетенини и џемпери
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, M, XS, L, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаПлетенини и џемпери
banner