Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Плетенини и џемпери

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TF3051MA55L_2050
состав:30% 35% 35% Волна Полиакрил/Акрил Полиамид/Најлон
6.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПлетенини и џемпери
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПлетенини и џемпери
banner