Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Плетенини и џемпери

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA4050MS005_A7280
состав:52%Акрил 28% Полиестер 20% Најлон
11.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, XL, XS, L, M, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
КатегоријаПлетенини и џемпери
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, XL, XS, L, M, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаПлетенини и џемпери
banner