Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Плетенини и џемпери

Дизајнер: Liu Jo
SKU: CF3049MA62E_Q9493
состав:40% Волна 30% Вискоза 20% Поламид 10% Кашмир
18.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, L, XS, S, контакт: 075 341 689
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, L, M, XL, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПлетенини и џемпери
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, L, XS, S, контакт: 075 341 689
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, L, M, XL, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПлетенини и џемпери
banner