Welcome to our fashion store!
You have no items in your shopping cart.
Close
Filters
Search

Liu Jo - Плетенини и џемпери

Manufacturer: Liu Jo
SKU: CF2178MS99E_61624
состав:38% 62% Вискоза Полиестер
8,990 ден
6,293 ден
Availability: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, XS, S, контакт: 078 339 774
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, L, S, контакт: 075 341 689
Products specifications
Колекција2022 Есен-Зима
CategoryПлетенини и џемпери
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, XS, S, контакт: 078 339 774
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, L, S, контакт: 075 341 689
Write your own review
  • Only registered users can write reviews
*
*
Bad
Excellent
*
*
*
Products specifications
Колекција2022 Есен-Зима
CategoryПлетенини и џемпери
banner