Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Патики

Дизајнер: Liu Jo
SKU: BA4009TX390_737
состав:лице100%полиуретан,платно ѓон -гума
12.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 36, 39, 38, 40, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПатики
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 36, 39, 38, 40, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПатики
banner