Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Патики

Дизајнер: Liu Jo
SKU: BA4001PX303_S1052
состав:лице 100%кожа,полиуретан,платно ѓон-гума
12.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 36, 37, 39, 38, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПатики
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 36, 37, 39, 38, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПатики
banner