Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Папучи

Дизајнер: Liu Jo
SKU: SA3067EX014_22222
состав:Лице: Кожа Постава: Кожа
12.290 ден
7.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 36, 40, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПапучи
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 36, 40, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПапучи
banner