Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Бермуди

Дизајнер: Liu Jo
SKU: MA4286T4433_80933
состав:60% полиестер 40% полиамид
11.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 28, 30, 26, 27, 29, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
КатегоријаБермуди
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 28, 30, 26, 27, 29, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаБермуди
Колекција2024 Пролет-Лето
banner