Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Панталони

Дизајнер: Liu Jo
SKU: MA4169T4432_N9118
состав:28% 4% 68% Вискоза Еластин Полиестер
13.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 40, 42, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
КатегоријаПанталони
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 40, 42, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаПанталони
Колекција2024 Пролет-Лето
banner