Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Панталони

Дизајнер: Liu Jo
SKU: MA4159T3051_71022
состав:100% памук
12.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 42, 44, контакт: 075 341 689
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 40, 38, 42, 44, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
КатегоријаПанталони
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 42, 44, контакт: 075 341 689
Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 40, 38, 42, 44, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаПанталони
Колекција2024 Пролет-Лето
banner