Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Панталони

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA4238T3247_N9047
состав:100%полиестер
10.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, M, S, XS, контакт: 075 363 261
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, M, XS, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, M, S, XS, контакт: 075 363 261
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: S, M, XS, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаПанталони
banner