Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Панталони

Дизајнер: Liu Jo
SKU: MA4407T6660_N9385
состав:100%полиестер
11.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 44, 46, 40, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 44, 46, 40, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаПанталони
banner