Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Панталони

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA4004J7912_22222
состав:80%Полиамид 20%Еластин
8.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: XS, L, M, контакт: 075 341 689
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: XS, L, M, контакт: 075 341 689
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаПанталони
banner