Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Фармерки

Дизајнер: Liu Jo
SKU: UF3155D4854_78552
состав:100% Памук
11.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 29, 30, 28, контакт: 075 341 689
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 31, 30, 28, 25, 29, 27, контакт: 078 339 774
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 28, 30, 27, 29, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 29, 30, 28, контакт: 075 341 689
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 31, 30, 28, 25, 29, 27, контакт: 078 339 774
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 28, 30, 27, 29, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФармерки
banner