Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Тренерки - Долен дел

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TF3207MA63L_61221
состав:53%Вискоза 32%Полиестер 9%Полиамид 6%
10.390 ден
6.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: XL, XS, L, M, S, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаТренерки - Долен дел
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: XL, XS, L, M, S, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаТренерки - Долен дел
banner