Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Панталони

Дизајнер: Liu Jo
SKU: MF3254J4591_22222
состав:100% Полиестер
14.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 38, 40, 42, контакт: 075 246 329
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 42, 38, контакт: 075 341 689
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, 44, 40, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 38, 40, 42, контакт: 075 246 329
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, 42, 38, контакт: 075 341 689
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, 44, 40, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПанталони
banner