Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Фармерки

Дизајнер: Liu Jo
SKU: UF3025D4376_78215
состав:51% Памук 41% модал 5% Еластимултиестер 3% Еластин
12.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 26, 27, 29, 28, 31, 30, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 26, 27, 29, 28, 31, 30, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФармерки
banner