Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Фармерки

Дизајнер: Liu Jo
SKU: UF3013D4850_78557
состав:82% Памук 16% Полиестер 2% Еластин
11.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 28, 29, 27, 26, 30, 33, 32, 31, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 28, 29, 27, 26, 30, 33, 32, 31, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФармерки
banner