Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Фармерки

Дизајнер: Liu Jo
SKU: UF3025D4376_88207
состав:51% Памук 41% модал 5% Еластимултиестер 3% Еластин
12.490 ден
7.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 31, 28, 30, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 31, 28, 30, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаФармерки
banner