Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Панталони

Дизајнер: Liu Jo
SKU: MF3100J9189_22222
состав: 65% Вискоза 30%Полиамид/Најлон 5%Еластин
6.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, 40, 44, 46, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, 40, 44, 46, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПанталони
banner