Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Панталони

Дизајнер: Liu Jo
SKU: CA3110MA24I_Q9007
состав:95% вискоза 5% полиамид
14.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, S, XS, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, S, XS, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПанталони
banner